Сайт «Адкрытая Расія» апублікаваў спіс расійскіх вайскоўцаў і «дабраахвотнікаў», якія загінулі ў баях ва Украіне ў 2014 годзе.
Першапачаткова гэты спіс, калі ён яшчэ налічваў 227 імёнаў, быў выкладзены ў групе «Груз-200» у Facebook, спіс быў складзены валанцёрамі па дадзеным за адкрытых крыніцаў.
Таксама былі апублікаваныя яшчэ некалькі спісаў — на сайтах тэлеканала Дождь, lostivan.com, і на сайце Алены Васільевай, кіраўніка праекту «Забыты полк».
1. «Хлопец з Уладзівастока», не пазней за 25.10.2014.
2. Абмросімаў Юры Фёдаравіч; (28.04.1982-26.05.2014), Белгарад. Загінуў ў першым вялікім баі за Данецкі аэрапорт.
3. Агаеў Ахшар, Паўночная Асэтыя.
4. Адамаў Ігар Анатольевіч (18.11.1978 - 23.08.2014).
5. Аляксееў Аляксей; вайсковая выведка, спэцназ.
6. Аліеў Абдулхакім Байрамаліевіч; (1990. – 09.08.2014). 18 матастралковая брыгада расійскай арміі (в/ч 27777), мінёр-выведчык, па афіцыйнай вэрсіі загінуў загінуў разам з 8 саслужбоўцамі на палігоне ў Растоўскай вобласці.
7. Андрэйчанка Сяргей (забіты 8.10.2014.)
8. Андрыянаў Сяргей Віктаравіч (27.03.1994- 23/28.08.2014), Самарская ввобласць, кантрактнік-дэсантнік.
9. Андропаў Яўген Аляксандравіч; 1986-26.05.2014; г. Масква.
10. Араптанаў Марсэль Мухарамовіч; 22.08.1983-12.08.2014; Башкартастан, кантрактнік, 17 асобная матастралковая брыгада (АМСБР) арміі РФ.
11. Аруцюнян Робэрт Мартунавіч (13.08.2014); 18 АМСРБ в/ч 27777.
12. Ахтыраў Рамазан Шахравіч; 22 года (09.07.2014); Чачня.
13. Бандура Сяргей Віктаравіч; 21.02.1978 -26.05.2014; г. Масква.
14. Баракаў Уладзіслаў Аляксандравіч, 21 год (24.08.2014), Разанская ввобласць, 6-я асобная танкавая брыгада (АТБР), в/ч 54096;
15. Баранаў Аляксандр Васільевіч; 10.11.1992-30.08.2014; г. Вялікія Лукі, дэсантнік, в/ч 74268.
16. Батыстаў Мікалай Мікалаевіч, 18.12.1971-25.09.2014; Разанская ввобласць.
17. Белазёраў Аляксандр; 01.12.1991-25.08.2014; Новая Майна (Дзімітраўград) Ульянаўская ввобласць;
18. Беражноў Юры Уладзіміравіч; 16.07.1983-26.05.2014.
19. Бетанедаў Джамбулат Лан-Аліевіч; 1986 — 26.05.2014; Чачня.
20. Багданенка Георгі Іванавіч; 19.12.1964-не пазней за 24.10.2014, Растоў.
21. Бокаў Аляксандр; 1980-не пазней за 10.09.2014; г. Махачкала.
22. Баргаякаў Мікалай Арцёмавіч, 30.10.1991-не раней 18.08.2014; Хакасія, кантрактнік.
23. Барысаў Андрэй («Чачэн»); 02.08.19??-08.10.2014
24. Барысаў Юры Іванавіч; 1978-27.08.2014; УС РФ.
25. Баравінскі Аляксандр Барысавіч; 24.11.1980-23.08.2014; Алтайскі край, дэсантнік.
26. Барушка Дзмітры Уладзімеравіч («Трак»); 23.11.1981 — 17.11.2014; г. Ліпецк;
27. Брусаў Віктар Пятровіч; 23.11.1956-2014; Кача (Крым).
28. Буланаў Павел А.; 1986-30.10.2014; г. Екацерынбург.
29. Бушын Мікалай Валерьевіч; 1987-25.08.2014; г. Екацерынбург; в/ч 73612.
30. Быкаў Міколай Вячаслававіч («Чэрап»); 19.10.1994 — 24.08.2014; г. Смаленск.
31. Вядзёрнікаў Аляксандр; 30.06.1993-24.08.2014, Іжэўвск; в/ч 63356.
32. Відзенееў Мікалай Вячаслававіч («Кратас», «Пікаса»), 11.10.1985-31.08.2014, г. Арэнбург; (в/ч 44917, раней: в/ч 83395).
33. Уласаў Аляксандр Мірзаевіч («Ігнат»); 19.05.1977-26.05.2014; г. Масква, дэсантнік.
34. Волкаў Сяргей Міхайлавіч, 30.11.1986-12.07.2014, Пскоў, в/ч 74268.
35. Валасных Вадзім; 18.02.19??-не пазней за 04.09.2014; г. Тамбоў.
36. Варобьёў Сяргей Уладзіміравіч; 01.01.1980-26.05.2014; г. Стары Аскол.
37. Воранаў Аляксандр; (14.07.14); Ніжэгародзкая вобласць; в/ч 54046.
38. Варанцоў Павал Андрэевіч; 14.08.1992-24.08.2014; г. Чыта.
39. Ганін Дзмітры Алегавіч; 24.10.1989-26.08.2014; пас. Катлубанка Арэнбургская вобласць;
40. Генадзь («Элвис»); 35 год (16.10.2014); г. Екацерынбург (Пахаваны 25.10.2014 у г. Новаўткінск Свярдлоўскай обласці)
41. Герасімаў Сяргей Леанідавіч; 21.11.1988 – 24.08.2014; г. Буй; в/ч 71211.
42. Герасімчук Васіль Багданавіч; 14.01.1987-30.08.2014; (пахаваны ў г.Пскоў).
43. Глухаў Сяргей; 11.11.1968-25/26.09.2014; г. Краснаярск, вайсковая выведка.
44. Говараў Аляксандр Сяргеевіч; 1984-13.11.2014; ГРУ.
45. Галдобін Уладзімер Віктаравіч («Лешы»); 06.01.1975-18.09.2014; г. Іркуцк; снайпэр.
46. Галубаш Сяргей Васільевіч («Чачэн»); 1972-27.08.2014; УС РФ.
47. Гонтар Раман Віктаравіч; 08.03.1990-09.07.2014.
48. Ганчароў Дзмітры Сяргеевіч; 24.08.1988-13.08.2014; Краснадарскі край; в/ч-65384.
49. Гардзееў Аляксандр («Зая»); 08.08.1980-16.09.2014; г. Навасібірск.
50. Гаршкоў Аляксей Пятровіч; 1969 -26.05.2014.
51. Грыгор'еў Уладзіслаў; 23.11.1988- 31.08.2014; Кіраўская вобласць, в/ч 62295.
52. Грыня; в/ч 54801; інжэнерна-сапёрная рота.
53. Гумераў Руслан Рафаілавіч; 19.10.1976 — 26.05.2014; г. Уладзівасток.
54. Гур’еў Илля Аляксандравич; 01.02.1987-14.08.2014; г. Тальяці. Нацыянал-бальшавісцкая партыя.
55. Гусамаў Рустам Рынатовіч; 23 гады (13.08.2014); г. Навасібірск; в/ч 27777.
56. Гусеў Аляксандр; (26.08.2014).
57. Гутарёў Уладзімер Дзмітріевіч («Шаман»); 02.05.1978-13.11.2014; Арэнбургская вобласць, УС РФ.
58. Гушчын Яраслаў Эдуардавіч; 15.11.1991 — 26.05.2014; г. Іванава.
59. Гысеў Міхаіл Ігарэвіч («Псіх»); 23.08.1976-19.09.2014; г. Калуга.
60. Даваян Армэн; (14.07.2014); г. Н. Ноўгарад. В/ч 54046.
61. Дадаеў Мурат Ламаліевіч; 1983 — 26.05.2014, Чачня.
62. Данілаў Дзмітры; 1977(?)-22.07.2014.
63. Данілян Артур Бабкенавіч; 08.07.1989 — 19.08.2014; г. Стаўрапаль; в/ч 54801.
64. Даргіеў Рахман Рамзановіч; 1976-9/11.08.2014, в/ч 27777.
65. Дэрый Раман; 30.11.1989-05.09.2014; г.Санкт-Пецербург, в/ч 44917.
66. Джанхуватаў Ібрагім Арсланбекавіч; 04.06.1989-13.08.2014, Дагестан, в/ч 65384.
67. Дародных Віктар Іванавіч; 14.11.1975-26.05.2014; Алушта.
68. Дубавік Руслан Віктаравіч (29.08.2014); Самарская вобласць.
69. Еўсціфееў Раман; 25 год (05.09.2014); г. Санкт-Пецербург.
70. Ерусланаў Кірыл Алегавіч; 1982-30.06.2014; г.Северадзвінск.
71. Яфімаў Іраг Віктаравіч; 11.02.1965-16.06.2014; г. Балашоў, Саратаўска вобласць.
72. Яфрэмаў Аляксандр; 1992-26.05.2014; г. Масква, забіты ў Данецкім аэрапорце.
73. Яфрэмаў Мацвей Сяргеевіч; 04.11.1978-02.07.2014; г. Санкт-Пецербург.
74. Жараў Аляксандр; (11.08.2014); Ленінградзкая вобласць, спэцназ ГРУ.
75. Ждановіч Сяргей Барысавіч; 24.04.1966 — 26.05.2014; г. Электрагорск, Маскоўская вобласць.
76. Жыжкун Иван; 20.05.1983-09.10.2014; нар. у г. Курган.
77. Жылін Павал Анатол'евіч; 16.08.1992 — 25.08.2014 (?); г. Варонеж, в/ч 71211.
78. Жукаў Васіль Станіслававіч; 30.10.1959 – 15.10.2014; Свярдлоская вобласць.
79. Загвоздзін Іван Мікалаевіч; 20.06.1983-не пазней за 29.08.2014; г. Растоў-на-Дону.
80. Закаеў Ібрагім Саід-Амінавіч; 1981-9/11.08.2014; в/ч 27777.
81. Засаў Аляксей; 13.04.1992-29.08.2014; г. Наваўральск; в/ч 73612.
82. «Зелем»; (07.08.2014); Чачня.
83. Зеленка Дзмітры; 19.10.1987-14.08.2014; г. Фрязіна, Масковская вобласць.
84. Зябкін Павал Уладзімеравіч; 10.01.1967 — 26.05.2014; Варонеж, 45 полк спэцназа.
85. Ібрагімаў Хізір Хусейнавіч; 1972-9/11.08.2014; в/ч 27777.
86. Ібрагімаў Эдуард; 23 г. (22 ці 29.08.2014) Башкірыя, в/ч 73612.
87. Іваноў Іван Аляксандравіч; 02.03.1987-26.05.2014.
88. Іваноў Инакенці Ісмагілавіч; 21.06.1987-20.08.2014; Усць-Ардынскі Буряці округ, в/ч-65384. Па афіцыйнай вэрсіі загінуў у Растоўскай обласці.
89. Іваноў Сяргей Уладзімеравіч; 1976-26.05.2014.
90. Іваноў Сяргей; 27.08.1991-00.08.2014; г. Краснадар.
91. Ісмагілаў Абдула, 10.09.1987 -27.08.2014(?), Арэнбургская вобласць. В/ч 12128.
92. Ішчанка Аляксандр; 1969- 23.05. 2014, Стаўрапольскі край.
93. Казакоў Руслан Вячаслававіч; 03.10.1980- 18.03.2014; Валгаградзкая вобласць.
94. Каменеў Яўген Алегавіч; 18.06.1988 — 03.09.2014; г. Кастрама, в/ч 71211, дэсантнік.
95. Камсюк Міхаіл Уладзімеравіч; 29.11.1969 — 26.05.2014; Челябінская область.
96. Камынін Уладзімер; (загінуў у верасні 2014).
97. Караваеў Васіль 13.03.1994-27.08.2014(?); Пермскі край, в/ч 12128.
98. Карпенка Аляксей Віктаравіч; 01.07.1984-18.08.2014; г. Пскоў, в/ч 74268.
99. Карпаў Валянцін («Электрык»); 17.07.1988-14.11.2014; г. Пермь.
100. Кассін Аляксей Анатольевіч «Волагда»; 02.09.1967-14.11.2014; г. Волагда.
101. Касьянаў Аляксей Міхайлавіч; 01.01.1982 -25.08.2014; г. Вохма (?), в/ч 71211.
102. Качай Илля Валер'евіч, 06.07.1977-26.05.2014; г. Масква; 45 полк спэцназа.
103. Кійчык Уладзімер Яўгенавіч; 21.02.1951 — 26.05.2014.
104. Кільченбаеў Ільнур Ряжалавіч; 27.01.1986-25.08.2014; Башкірыя, в/ч 73612.
105. Кім Вячаслаў Радзіёнавіч; 1989-09.07.2014; г. Таганрог.
106. Кінібаеў Тлеўжан Маратавіч; 11.03.1992-19.08.2014; Чалябінская вобласць, в/ч 74268.
107. Кіргізаў Хушвахт Аскаравіч; 16.04.1983-не пазней за 05.09.2014; Татарстан; в/ч 16544.
108. Кічаткін Леанід Юр'евіч; 30.09.1984-19.08.2014; Пскоў, в/ч 74268.
109. Клейн Уладзімер Вальдэмаравіч; 04.01.1991 -29.08.2014; в/ч 48763.
110. Кліменцьеў Аляксей Вітал'евіч; 1982- 26.05.2014; г. Брацк; 45 полк спэцназа.
111. Клімаў Максім Сяргеевіч; 07.01.1985-28.05.2014; г. Бранск.
112. Клімаў Сяргей; 25 лет (3/4.09.2014); в/ч 73612.
113. Ко(у?)кушкін Ігар (04.07.2014), 45 полк спэцназа.
114. Кавалеў Вячаслаў; 15.05.1993-29.08.2014, Курганкая вобласць, в\ч 73612.
115. Когцікаў Іван Андрэевіч; 14.02.1989-(16?).10.2014; Маскоўская вобласць.
116. Кадзенка Дзмітры Анатольевіч; 07.06.1973 – 19.09.2014; афіцэр ФСБ.
117. Какошнік І.А.; 30 год. (26.05.2014).
118. Комаў Іван Міколаевіч; 1979-27.07.2014; г. Краснадар.
119. Кандакоў Уладзмімер («Пенза»); 16.10.1992-20.08.2014; Пензенская вобласць.
120. Кондраценка Дзмітры Віктаравіч; 09.04.1975-12.11.2014; г. Іркуцк.
121. Каралёў Дзмітры Андрэевіч («Малы»); 14.10.1991-26.05.2014; г. Ліпецк.
122. Караленка Антон Уладзімеровіч; 03.04.1987-19.08.2014; Варонежская вобласць, в/ч 74268.
123. Караленка Яўген Іванавіч; 1966-26.05.2014; г. Растоў.
124. Касціонаў Уладзімер Мікалаевіч; 1956-09.07.2014; г. Уладікаўказ.
125. Касцякоў Сяргей; 11.03.1987 – 07(?).08.2014; г. Масква.
126. Качубееў Руслан Уладзімеравіч; 11.11.1979-13.08.2014; г. Ялта.
127. Краўчанка Максім («Бізон»); 17.12.1975-22.07.2014; г. Сургут.
128. Круглякоў Максім Мікалаевіч; 24.07.1986 -26.05.2014; г.Ніжневартаўск.
129. Кузняцоў Уладзімер Генадзьевіч («Кот»); 21.05.1982-02.09.2014; г. Ноўгарад (Вялікі).
130. Кузнецоў Уладзімер; падпалкоўнік, выведка, не пазней за 23.10.2014.
131. Кузьмін Канстанцін Уладзімеравіч, 11.10.1984-12.08.2014; Астраханская вобласць; в/ч-65384.
132. Кукушкін Дзмітры («Таран»); 17.06.1971-03.10.2014; г. Масква.
133. Кулікоў Аляксандр; 23.06.1981-31.08.2014; г. Нерчынск (Забайкалле); УС РФ.
134. Курылаў Дзмітры (пахаваны 10.09.2014 у г. Зернаград Растоўскай обласці).
135. Лазараў Арсені («Арафат»); 1989-25.09.2014; г. Краснаярск.
136. Ларыёнаў Вадзім Аляксандравіч; 15.04.1992-20.08.2014; г. Брацк; в/ч 65384.
137. Лапарёў Яўген; 1986-26.05.2014; г. Тамбоў, 45 полк спецназа.
138. Лысякоў Уладзімер, 08.10.2014.
139. Максутаў Ільдар; 21.10.1993-28.07.2014; г. Астрахань; Ус РФ.
140. Мальдорт Андрэй; 31.05.1987 — 22.06.2014; Краснадарскі край.
141. Маркаў Сяргей Яўгенавіч («Анега»); (13.10.2014.); г. Петаозаводзк.
142. Махматханаў Майрабек Махматсултанавіч; 1979-9/11.08.2014; в/ч 27777.
143. Мядведзь Максім («Фізрук»); 30.12.1991-23.08.2014; г. Самара; 45 полк спецназа.
144. Мезенцаў Максім; 04.01.1990-03.09.2014(?); Комі.
145. Мельнікаў Уладзімер; 1960-02.07.2014; г. Санкт-Пецербург.
146. Мідаеў Магамед Хізіравіч; 1984-9/11.08.2014; в/ч 27777.
147. Мірошын Андрэй Генадзевіч; 09.02.1994 — 24.08.2014; г. Казельск; в/ч 19612.
148. Місірбаеў Арбі Умалтаевіч; 1978-9/11.08.2014; в/ч 27777.
149. Маргуноў Вадзім Анатольевіч; (22.09.2014); г. Масква; УС РФ.
150. Марозаў Аляксандр Андрэевіч («Фидэль», «Мароз»); (26.05.2014); г. Калуга, в/ч 54607(?).
151. Марозаў Дзяніс Валер'евіч; 10.02.1980-23.09.2014; г. Н. Ноўгарад.
152. Муллін Яўген Пятровіч; 23.06.1987-03.09.2014; г. Екацерынбург; в\ч 09332.
153. Муратаў Даўран; 19.06.1992 — 16.08.2014; Ульянаўская вобласць, в/ч 73612.
154. Мясткоўскі Арцём Уладзімеравіч; 30.06.1986-30.09.2014; г.Ялта.
155. Назараў Уладзімер; 31.12.1979-25.07.2014; г. Санкт-Пецербург.
156. Назіраў Ісмаіл Салманавіч; 1967-9/11.08.2014; в/ч 27777.
157. Насыраў Міхаіл Шаміл'евіч; 19.02.1986-09.07.2014; Наб. Чалны.
158. Наўменка Міколай; (не позже 16.11.2014); г. Масква.
159. Некрасаў Уладзімер Андрэевіч; 09.10.1986-26.05.2014; г. Ноўгарад.
160. Няўстроеў Реваз Зурабавіч; 1973-27.08.2014; УС РФ.
161. Мікалаеў Кірыл Міхайлавіч («Агра»); 15.03.1981-26.08.2014; Татарстан.
162. Носаў Руслан Васільевіч; 1987 — 26.05.2014.
163. Обух (Обухаў) Канстанцін Аляксандравіч; 1987 — 26.05.2014.
164. Арлоў (Страхаў) Сяргей Анатольевіч; 1973-26.08.2014; г. Санкт-Пецербург.
165. Осіпаў Аляксандр Сяргеевіч; 15.12.1993-20.08.2014; Пскоў, в/ч 74268.
166. Паўленка Мікалай; 2.07.1973-25.09.2014; г. Валгаград.
167. Паўлаў Святаслаў Юр'евіч («Рыжык») 14.12.1992-15.09.2014; г. Мінэральныя Воды, Стаўрапольскі край.
168. Палкін Міколай; 30 год (29.08.2014); г. Омлева; УС РФ.
169. Паноў Расціслаў Ігаревіч («Вікінг»); 20.06.1984 — 14.09.2014; Растоўская вобласць.
170. Пятрэнка Андрэй Юр'евіч; 08.04.1973 — 10.08.2014; г. Архангельск.
171. Пешкоў Юры; 06.06.1976-11.08.2014; Буряція, в\ч 27777.
172. Піліпенка Яўген; 27 год (11.08.2014); в\ч 27777.
173. Піліпчук Андрэй; 24.06.1991-29.08.2014; Буйскі раён 120 км ад Кастрамы; в/ч 71211.
174. Пагребняк Радзіён Уладзімеравіч, 1993 — 26.05.2014.
175. Пагребняк Раман Аляксандравіч, 1993 — 26.05.2014.
176. Падлубняк Аляксей Валер'евіч («Якут»); 01.11.1985-17/21.07.2014; Якуція.
177. Палсцянкін Міхаіл; 18-19 лет (?); (25.08.2014); г. Навасібірск; УС РФ.
178. Панамароў Уладзімер Яўгенавіч; 14.04.1981 — 26.05.2014; г.Масква.
179. Панамароў Яўген Яўгенавіч («Дзінга»); 19.10.1975-27.08.2014; Краснадарскі край.
180. Папоў Даніла Андрэевіч («Вараг»); 19.08.1993 — 18.09.2014; г. Анега.
181. Праселкаў Аляксандр Анатол'евіч; 11.06.1982 — 31.07.2014; Растоўская вобласць.
182. Пратасаў Васіль; (08.10.2014).
183. Пушкароў Яўген Аляксеевіч; 01.08.1996-10.10.2014; г. Санкт-Пецербург.
184. Рафікаў Рынат; 10.02.19?? — не пазней 26.10.2014; Башкартастан, в/ч 42091.
185. Рэпкін Міхаіл («Лешы»); (21.10.2014); г. Мурманск.
186. Раман, вайсковая выведка; не пазней 23.10.2014.
187. Раманенка Мікіта Сяргеевіч; 1990 — 26.05.2014.
188. Русакоў Канстанцін Уладзімеравіч; 12.02.1957-22.08.2014; г. Барнаўл.
189. Русакоў Сяргей Канстанцінавіч; 07.10.1993-24.08.2014; г. Масква; в/ч 54096.
190. Рыбакоў Сяргей; 12.06.1991-19.09.2014; г. Каломна.
191. Садкоў Юры («Юрыст»); 23.05.1984-28(?).08.2014; г. Санкт-Пецербург.
192. Сайітханаў Атай Айтмаравіч; 04.07.1982-13.08.2014; Дагестан; в/ч-65384.
193. «Сайфула»; 26.08.2014; Чачня.
194. Самадураў Сяргей 1989 — 13.08.2014 Н.Ноўгарад.
195. Селезнёў Сяргей Аляксандравіч; 17.04.1992-25.08.2014; Уладзімерская вобласць, в/ч 71211; па афіцыйнай вэрсіі загінуў на вучэннях у Растоўскай обласці.
196. Семакін Павал 30.12.1987-00.08.2014; в/ч 74268.
197. Сенкан Аляксандр Уладзімеравіч; 17.05.1986-23.08.2014.
198. Сметаннікаў Уладзімер Уладзімеравіч; 1987-13.11.2014; УС РФ.
199. Сокал Іван Уладзімеравіч; 12.05.1986-30.08.2014; Пскоўская вобласць.
200. Сокалаў Мікіта Іванавіч; (00.08.2014); г. Мурам; УС РФ.
201. Сарокін Яўген; 23.06.1987-13.08.14; Н.Ноўгарад.
202. Сценаў Аляксей Яўгенавіч («Усцін»); 22.12.1975- 26.08.2014; г. Н.Ноўгарад.
203. Стэфаноўскі Аляксандр Анатол'евіч («Мангуст»); 21.10.1975-05.08.14; г. Пермь. Сябра КПРФ.
204. Стэхін Максім Аляксандравіч; 11.10.1989- 27.08.2014; Татарстан; кантрактнік УС РФ.
205. Страх Дзяніс; 26.03.1990. — не пазней 2.09.2014; Стаўрапаль, в/ч 63365, в/ч 54801.
206. Струмаў Адлан Абду Карым, 1971 — 26.05.2014.
207. Сулоеў Максім; 28.09.1976-11.07.2014; г. Крымск, Краснадарскі край.
208. Супрун Леанід; (16.08.2014); Пячора.
209. Шчасліўцаў Руслан Амаравіч; 20.11.1990-31.07.2014; г. Барнаўл; в/ч 96686.
210. Таланаў Яўген; 30.08.1972-до 25.08.2014 (?); г. Навакузнецк; в/ч 16544 (?).
211. Церахаў Анатоль, 28.10.1985-28.08.2014; с.Красный Яр Астраханскай обласці; в/ч 09332.
212. Тэчыеў Хусейн Хасанавіч; 03.04.1975-19.08.2014; Чачня, в/ч 65384.
213. Тымін Захар; (16.08.2014); в/ч 22179.
214. Цімафееў Станіслаў Леанідавіч; 19.07.1982-26.08.2014; г. Надым.
215. Цімошкін Аляксей Васіл'евіч; 22.10.1987-26.08.2014; г. Новы Уренгой; в/ч 74268.
216. Ціханаў Дзмітры Яўгенавіч; (09.07.2014) г. Краснадар.
217. Цішчанка Андрэй; (17.06.2014); г. Краснадар.
218. Ткачоў Максім; (03.07.2014); г. Санкт-Пецербург.
219. Траўкін Анатоль Вітал'евіч; 08.02.1986-25.08.2014; г. Кастрама;
220. Трафіменка Мікалай; (13.08.2014?); г. Н.Ноўгарад.
221. Трафімаў Віталь Мікалаевіч; 20.12.1978 — 08.09.2014; Цюменская вобласць, начальнік інжынернай службы в/ч 38643.
222. Трундаеў Яўген; 27.09.1986-15.10.2014; г. Зарайск; в/ч 08275.
223. Туманаў Антон Міхайлавіч; 05.10.1993-13.08.2014; Марый Эл, в/ч 27777.
224. Упенюк Аляксей Віктаравіч; 10.11.1976-13.08.2014; Валгаградзкая вобласць, в/ч 65384.
225. Фатулаеў Антон Абусаідавіч («Далбіла», «210»); 12.10.1990- 26.08.2014; г. Москва.
226. Фёдараў Уладзімер Васільевіч; 1981-9/11.08.2014; в/ч 27777.
227. Фетысаў Аляксей; 01.04.1992-29.08.2014; Пермскі край; в/ч 16544.
228. Хамзат; 05.10.1991-05.10.2014; Чачня.
229. Хвастоў Васіль; (25.07.2014); г. Энгельс; вайсковая выведка.
230. Хлябкоў Віталь; в/ч 54096.
231. Холадаў Сяргей, 01.04.1981-01.09.2014; г. Курск.
232. Хрусталёў Барыс; 31.07.1987-27.07.2014; г. Энгельс; вайсковая выведка.
233. Цвынтарны Віктар Уладзімеравіч («Барын»); 11.04.1977-23.09.2014; г.Іркуцк.
234. Цымбалюк Юры Паўлавіч; 28.06.1989-14.08.2014; Цюменская вобласць.
235. Цыган Аляксандр; 25 год (26.05.2014); г. Раменскае, Маскоўская вобласць; 45 полк спэцназа.
236. Цымбалістаў Яўген Віктаравіч («Дацэнт»); 1986-27.08.2014; Растоўская вобласць.
237. Зараслаў Чарнуха (1967 – 17.06.2014).
238. Чыгіраў Аляксандр Ігаревіч; 22.03.1976-08.06.2014; Мардовія.
239. Шараборын Міколай Вячеслававіч; 09.05.1989 -29.08.2014; Чыцінская вобласць, в/ч 54801.
240. Шварцлозэ Аляксандр Юр'евіч; 1981- 07.05.2014; г. Кубінка.
241. Шышанаў Дзмітры Юр'евіч («Казак»); 19.04.1964-00.06.2014; г. Растоў-на-Доне (?).
242. Шмакаў Сяргей Анатольевіч («Шмак55?); 01.01.1973-05.09.2014; г. Омск.
243. Шоз Іван; 16.06.1984-00.08.2014; г.Арэнбург.
244. Шчаглоў Генадзь; 30.05.1989-30.09.2014 (ці 06.10.2014); г. Ноўгарад.
245. Эфендзіеў Вахід Эфендзіевіч; 11.04.1988-14.11.2014; Дагестан.
246. Юрын Алясей Анатольевіч; 17.10.1993-26.05.2014; Саратаўская вобласць.
247. Язібчан Ігар Андранікавіч; 1987 — 26.05.2014.
248. Якімкін Павал Барысавіч; 16.04.1982-14.08.2014; г. Уладзімер; в/ч 63354.
249. Якаўлеў Арцём, 22 годы (не раньше 18.08.2014); г. Палтаўка Омскай обласці; УС РФ.
250. Якаўлеў Вадзім («Малыш»); 1970-26.05.2014; г. Масква.