Про це у Бресті домовилися міністри оборони України та Білорусі. Проте на санаторно-курортній співпраці військові обох держав не обмежаться. На тлі прохолодних політичних відносин між Києвом та Мінськом військові заявляють про зацікавленість у довготривалій співпраці.

Нехай і не в столиці, але з щирими обіймами. Анатолій Гриценко чи не перший українець якого останнім часом так вітають на білоруській землі. Схоже міністри оборони держав сусідок порозумілися краще за дипломатів. Українське та білоруське відомства плідно співпрацюють. Окрім санаторних домовленостей вони заявляють про можливість спільної роботи по модернізації військової техніки радянських часів.

Анатолій Гриценко, міністр оборони України:

- Есть возможность для углубления сотруднечества в сфере ремонта вооружений и военной техники. В республики Беларусь это мощная основа, даже в рамках бывшего советского ВПК, по системам управления войсками и оружием. У нас это танки, авиация, другие сферы. У нас есть ремонтные заводы, есть уже опыт сотрудничества.

На українських авіаремонтних завода вже модернізували літаки для білорусів. У Мінську ними задоволені. Кажуть оборонні відомства обох країн приречені на співпрацю. Адже техніка, що стоїть на озброєнні по обидва боки українсько-білоруського кордону колись вироблялася спільно. За словами білорусів, навіть вступ України до НАТО не перешкода партнерству.

Леонід Мальцев, міністр оборони Білорусі:

- Это Богом дано - мы соседи. Мы должны жить не только в мире, но и дружбе. А по сему мы даже видим не только ну как некоторые смотрят какой-то там минус, а наоборот плюс. Украина может быть нам полезна при нашей работе с НАТО.

Білоруси готові перейняти досвід співпраці Києва з альянсом. Зокрема в рамках проекту «Партнерство заради миру». Їхні спостерігачі та невеликі підрозділи вже не раз відвідували українсько - натівські навчання.

5 канал

Клас
0
Панылы сорам
0
Ха-ха
0
Ого
0
Сумна
0
Абуральна
0