Kamientary da artykuła

Łukašenka raskazaŭ, što pad vybary vydatkavaŭ na prapahandystaŭ «niemałyja hrošy»

 • Josik
  13.06.2024
  Markaŭ sidziačy słuchaje dyrektara saŭhasa? Vo, mla, spravy jakija. Jakich ty čakaješ vynikaŭ ad miortvaha TB i radyjo? Jo.nutych azaronka ź lebiedzievaj, łupavokaha tura? Ha.no ŭ ciabie prapahanda, tolki piensijaniery chavajuć hety brud. Ty sam im nie vieryš.
 • daviedka
  13.06.2024
  Na sostojavšiemsia na dniach vručienii tielevizionnoj priemii «Tielevieršina» Marat Markov ustroił propahandistskuju časť s kollektivnym vystuplenijem Hrihorija Azarionka, Ksienii Lebiedievoj i Ihoria Tura o tom, kak chorošo živiotsia v Biełarusi pri Łukašienko, pod pieśniu «Na zarie» iz romantizirujuŝieho priestupnyj mir mołodiožnych uličnych band rośsijskoho sieriała pro hopnikov «Słovo pacana. Krov na asfaltie»... )))
 • niaviesta azaronka
  13.06.2024
  voś cikava... a kali b Hryša byŭ mnahadzietny, to spačatku b hrošy ŭ Hryšy by adabraŭ, a potym znoŭ Hryšy daŭ?
 • daviedka
  13.06.2024
  Kakije vozmožnosti, kakaja chorošaja baza dla tielevizionŝikov... BT łohotip svoj v tielekie nie mieniało so vriemion priedsiedatielstva daleko nie samoho prohrieśsivnoho Davyd́ko, kohda HD jeŝio nie pachło, a užie davno vniedrieno Full HD, no łohotip tak i ostałsia otkrovienno kołchoznyj, da jeŝio i ohromnyj... Na sajtie BT otstałyj plejer, zapustiť vidieo nievozmožno... Samo vidieo pri etom čaŝie vsieho v dopotopnom HD (1280x720). Vstriečaliś słučai, kohda BT skačivało sobstviennoje vidieo s Youtube i zalivať siebie na sajt priamo s sootvietstvujuŝiej  stročkoj v mietadannych... A s niedavnich por na sajtie BT stali vykładyvať vidieo s nieskolkimi odnokanalnymi dorožkami... Možiet byť odna dvuchkanalnaja audiodorožka, hdie niet fona, a tolko rieč; možiet byť dvie audiodorožki, v odnoj iz kotorych otdielno fon, a v druhoj tolko rieč. Inohda podčinionnyje Ivana Ejsmonta umudriajutsia voobŝie vykładyvať vidieo s 8-ju odnokanalnymi audirožkami, hdie tolko odna rabočaja, ostalnyje — bityje... I tak dlitsia užie nieskolko miesiaciev, potomu čto vsiem byvšim mientam i diejstvujuŝim śpiecsłužbistam v rukovodstvie biełorusskoj propahandy sovieršienno nasrať na kačiestvo, hłavnoje, babki popiliť, kvartir da drahociennostiej žienie svojej pobolšie nakupiť.
 • poopahanda nie pomožiet, miortvyje nie živut
  13.06.2024
  Mnie intieriesno, koho v sparinh-partniory naznačat, karpienkoaa, švieda, biendukieviča, kačanovu ?
  Pri pravilnoj propahandie, staraja, triochprocientnaja, nieobrazovannaja, chamavitaja, no złopamiatnaja razvalina, s familijej łukašienko, proihrajet lubomu.
 • Siepar
  13.06.2024
  [Red. vydalena]
 • Hrošy ŭ navoz
  13.06.2024
  Chto hetaje prapahandystskaje na ha.ŭ.no hladzić, akramia ŭkrainskaha błohiera Bałahanava, dy i to tolki kab paržać z šyzy i ahresii łukašystaŭ?
 • Harambuš
  13.06.2024
  I potom oni budut obviniať, čto oppozicija propłačiena? No tut to budut obmanyvať biełarusov za ich žie dieńhi
 • Žyvy trup
  14.06.2024
  Nu jakaja prapahanda na miortvym jazyku? Pierachodźcie na biełaruskuju, vašu mać
 •