U Biełarusi nijak nie mohuć pakazać suśvietny chit — daviałosia viartać hrošy za kvitki
-
22.06.2026Nieužieli łukašisty i v etom kino našli kramołu na haulajtiera? :D
-
22.06.2026- Ałło, eto pračiečnaja?
- Ch..iačiečnaja. Eto Ministierstvo Kultury.
[Zredahavana] -
22.06.2026Hladzieŭ, poŭny šłak, lepš pierahladzieć staryja častki. Nie ździŭleny, što NN heta rekłamuje
Štości mnie padkazvaje, što kali niechta ź biełarusaŭ zachoča pahladzieć heta kino, jon zmoža heta zrabić nie vychodziačy z doma.